Новости

03.08.15, 16:00
Чекаємо на нові назви на мапі міста

Міська топонімічна комісія запропонувала нові назви для 16 вулиць та провулків

03.08.15, 18:00
У цивілізованому світі парне молоко не п’ють

До вжитку там пропонують лише пастеризоване молоко. Високі вимоги встановлюються до безпечності та якості й іншої харчової продукції. З 20 вересня подібні правила запроваджуються і в Україні. Цього дня набувають чинності статті закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Та чи запрацює він на повну силу у зазначений термін? Про це йшлося під час недавнього засідання Національного прес-клубу з аграрних та земельних питань....

05.08.15, 10:00
101-ый выпуск "Афиши" в газете "Все про все"

Кировоградский еженедельник "Все про все" продолжает совместный проект с сайтом "Тусовка" - рубрику "Афиша", в которой публикуются анонсы самых интересных событий ближайшей недели...

04.08.15, 10:00
Мрії Вадима Канащука

У Кіровоградському обласному художньому музеї відкрилася персональна виставка творів молодого митця

04.08.15, 12:00
Евгений Ихельзон: "Из Азии я бы импортировал в Украину улыбки"

Известный путешественник в Кировограде рассказывал о hand-made туризме, удивительных открытиях и такой разной Азии

04.08.15, 14:00
У Кіровограді відбувся фестиваль з екстремальних видів спорту

Свій перший день народження Кіровоградський екстрим клуб "EKVITAS" відзначив шаленою шоу-програмою, майстер-класами та можливістю для кожного спробувати себе у спорті та активному відпочинку.

04.08.15, 16:00
​Зірковий вечір: у Кіровоградському Дендропарку танцювали всі

Справжній калейдоскоп зірок найвищого рівня представив суботнього вечора своїм гостям кіровоградський Дендропарк.

04.08.15, 18:00
Сегодня похоронили Петра Оссовского

Похоронили знаменитого художника-земляка над Городищенским озером, недалеко от Труворова городища в Изборске

05.08.15, 12:00
ФК «Зірка» проводить набір стюардів

В обов’язки стюардів буде входити забезпечення комфортності і безпеки на стадіоні під час проведення футбольних матчів, інформаційна допомога вболівальникам і т.д.

05.08.15, 14:00
У Дендропарку відгримів останній відбірковий тур проекту "Караоке у Дендропарку"!

Найспівочіші кіровоградці потрапили до фінального гала-концерту

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

2024