Міністерство фінансів України та Держказначейство України вже третій місяць блокують кошти субвенції на соціально-економічний розвиток, розподілені Кабінетом Міністрів на початку липня, - констатує Валентина Ільюшкіна, виконавчий директор Кіровоградське РВ АМУ....
У січні-вересні у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали 1,1 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $30 тис....
11 жовтня ЦВК ухвалила рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад у 6 ОТГ Кіровоградщини та додаткових місцевих виборів в процесі приєднання території до діючої Компаніївської ОТГ, - повідомляє Валентина Остапчук, консультантка з комунікації повідомляє Кіровоградського РВ АМУ....
Петрівську селищну об’єднану територіальну громаду визнано спроможною. Цей факт закріплює за ОТГ перехід на прямі взаємовідносини з державним бюджетом з 1 січня 2020 року, - повідомляє Валентина Остапчук, консультантка з комунікації Кіровоградського РВ АМУ....
Торгівля – це галузь, яка забезпечує перехід товарної маси зі сфери виробництва до споживача. Основним показником такої діяльності є товарооборот.
Агропромисловий комплекс (АПК) – це сукупність галузей, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, її переробкою, реалізацією та обслуговуванням самого сільського господарства. Він є результатом розвитку агропромислової інтеграції.
Державна промислова політика – це цілісна система заходів, інвестиційно-структурних перетворень, що підкріплюються відповідними механізмами реалізації, спрямованими на розв’язання задач розвитку реального сектора зростання виробництва, підвищення конкурентоспроможності національної економіки та окремих галузей.
Особливе місце серед важелів державної підтримки НТП посідає застосування політики прискореної амортизації. Необхідно згадати, що амортизаційні відрахування мають конкретне і цільове призначення – відновлення основних засобів, які вибули, внаслідок фізичного зношення, погіршення якості, морального старіння.
Законодавча база визначає правові, організаційні та фінансові засади розвитку науково-технічної сфери, створює умови для наукової і науково-технічної діяльності.
Необхідно звернути увагу на те, що передбачає механізм макроекономічного стимулювання. Це: нормативно-правове забезпечення системи державної підтримки фундаментальних і пошукових досліджень, в тому числі їх пряме фінансування; визначення пріоритетів у сфері науки і техніки, їх всебічна підтримка та заохочення; науково-технічне прогнозування та програмування; організаційна підтримка і забезпечення науково-технічної та інноваційної діяльності; підготовка наукових кадрів та інше.
ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ