Новости

20.10.21, 12:00
Фактчек років Незалежності

Головна книгозбірня Кропивницького та області отримала в дар збірку історико-публіцистичних статей «30 років Незалежності» авторства журналістів газети Верховної Ради України «Голос України»....

21.10.21, 10:00
​Українські кредитні спілки в очікуванні законодавчих змін

21 жовтня відзначається Всесвітній день кредитних спілок. Рух кредитної кооперації, який об’єднує десятки тисяч українців,перебуває в очікуванні законодавчих змін, які мають відбутися вже найближчим часом та привертають особливу суспільну увагу....

25.10.21, 12:00
Управління часом з позицій економічного ресурсу

У статті наведено роль визначального економічного ресурсу – часу. Визначено еволюцію та зростання ролі часу в розвитку окремих секторів економіки, окреслено фундаментальні напрямки підвищення економічної ефективності сучасного підприємства внаслідок раціонального використання та управління часом.

26.10.21, 10:00
Управління розвитком людського потенціалу в контексті досвіду міжнародних організацій

Статтю призначено розкриттю тенденцій розвитку сучасного міжнародного ринку та участі в ньому України. Досліджується досвід міжнародних організацій у напрямі розширеного людського відтворення та визначається його роль для України.

27.10.21, 10:00
Управління демографічними процесами через митно-тарифне регулювання

Стаття розкриває окремі аспекти зовнішньоекономічного впливу на демографічні процеси всередині країни. Визначаються загальні принципи та механізм державного регулювання економічних стосунків на міжнародному рівні як способу оптимізації внутрішньої демографічної ситуації.

28.10.21, 10:00
Управління демографічними процесами за допомогою страхування

Досліджуються теоретико-методологічні засади впливу страхових відносин на демографічні процеси. Визначено сфери, аспекти та способи позитивного впливу на демографічні та економічні ускладнення в соціально-економічному секторі України.

26.10.21, 12:00
​Жителі Кіровоградщини з початку року витратили на нові авто $38 млн

Впродовж трьох кварталів 2021 року у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 1 305 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 38 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер RenaultDuster....

28.10.21, 16:00
​У Кропивницькому навчали розбудові суспільного діалогу

Громадянському лідерству та розбудові суспільного діалогу був присвячений дводенний тренінг, який відбувся в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського....

30.10.21, 16:00
Управління формуванням місцевих бюджетів

У роботі окреслені питання сутності бюджету, його місця і ролі у соціально-економічних процесах, що відбуваються у суспільстві, надана характеристика існуючого міського бюджету, принципів формування доходної та видаткової частин. Проаналізовано виконання основних показників соціально-економічного розвитку міста, розглянуто комплекс проблем, що склалися у формуванні місцевих бюджетів України та побудові міжбюджетних відносин на сучасному етапі, запропоновано можливі шляхи їх вирішення.

31.10.21, 12:00
Управління сучасним підприємством на засадах маркетингу

На сучасному етапі становлення ринкової економіки України зростає роль вдосконаленняуправління маркетинговою діяльністю підприємств.Невід'ємним елементом ефективної підприємницької діяльності виступає розуміння та використання концепції маркетингу в управлінні підприємством. Якісна і соціальна складова маркетингу в управлінні величезна, – він зумовлює високоприбуткову ритмічну діяльність суб'єктів господарювання.

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!