Новости

11.05.20, 14:00
Олена Кваша - про фейки

Про те, що є характерними ознаками фейку, як перевіряти інформацію, щоб випадково не розповсюдити неперевірену інформацію та інші практичні поради в подкасті Олени Кваші...

12.05.20, 14:00
Хочете знати, що таке новина "до кісточок"?!

Свіжий лонгрід, в якому експерти Андрій Богданович та Дар'я Романська розібрали, що таке новина "до кісточок"...

13.05.20, 14:00
Андрій Богданович - про анатомію новини

Про те, з чого складається новина і чим відрізняється від фейку. Оперативність і актуальність, аудиторія, та види інформації – про всі ці ознаки з практичними прикладами розповідає медіатренер і телеведучий Андрій Богданович...

14.05.20, 14:00
Що таке фейкові новини та що з цим робити?

В рамках проєкту "Корона має відповідати за стандартом", що його реалізує громадська організація "Турбота", окрім навчання, моніторингів, подкастів є ще й лонгріди для тих, хто надає перевагу читанню...

15.05.20, 12:00
Валовий внутрішній продукт (ВВП)

ВВП є головним макроекономічним показником, йоговизначають як сукупну ринкову вартість всього обсягу кінцевого виробництва товарів і послуг вироблених всередині країни за рік.

16.05.20, 12:00
Інші показники системи національних рахунків (крім ВВП)

Валовий національний дохід (ВНД) відображає сукупну ринкову вартість усього ринкового виробництва товарів і послуг країни за рік. Він враховує закордонне виробництво суб’єктів даної країни і не враховує доходи отримані іноземними інвесторами в цій країні.

17.05.20, 12:00
Роль цін в обчисленні макроекономічних показників

Показники системи національних рахунків доречно та зручно вимірювати в грошових показниках, але ціни мають властивість змінюватись протягом кожного періоду часу. Тому для співставлення показників різних років, необхідно враховувати ціновий чинник. При макроекономічному аналізі розраховують два види ВВП – номінальний і реальний.

18.05.20, 12:00
Сутність і типи безробіття. Економічні втрати безробіття

Безробіття – це така ситуація на ринку праці, за якої певна кількість працездатних і бажаючих працювати осіб неспроможна знайти робоче місце, яке б відповідало їх фаху; виникає внаслідок перевищення пропозиції робочої сили над попитом на неї.

19.05.20, 12:00
ВВП та суспільний добробут

ВВП виражає лише кількісні показники обсягу національного виробництва і не завжди може слугувати показником якості життя населення через низку причин.

20.05.20, 12:00
Чистий економічний добробут

Застосування ВВП на душу населення як показника економічного добробуту є обмеженим з перерахованих у попередніх публікаціях причин.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек