Новости

17.09.19, 12:00
Податки як інструмент регулювання економіки

Податки забезпечують ефективне державне регулювання економіки, виконуючи фіскальну і стимулюючу (економічну) функцію. Вони виступають як обов’язкові платежі, які надходять у державний бюджет у визначених законодавством розмірах та у встановлені строки.

18.09.19, 12:00
Грошово-кредитне регулювання економіки. Сутність та значення регулювання банківської діяльності

Грошово-кредитне регулювання макроекономічних процесів складається з регулювання кількості грошей в обігу та зміни облікової ставки. Цей вид регулювання є антиінфляційним. Суб’єктом кредитно-грошової політики виступає Центральний банк України, а об’єктом – пропозиція та попит на грошовому ринку.

19.09.19, 12:00
Підприємництво як об’єкт державного регулювання

Перш за все необхідно з’ясувати сутність підприємництва та його особливості в Україні. Рекомендуємо таке його визначення: підприємництво – це ініціативна, самостійна господарсько-фінансова діяльність суб’єктів на свій ризик, під власну фінансову та майнову відповідальність у межах чинного законодавства, спрямована на досягнення комерційного успіху (отримання прибутку).

20.09.19, 12:00
Державне підприємництво й управління державною власністю

Підприємницька діяльність держави є рівноправна з іншими суб’єктами. Державне підприємництво передбачає проведення націоналізації і денаціоналізації підприємств, створення державою власних підприємств та забезпечення управління і планування їхньої діяльності.

21.09.19, 14:00
Державне регулювання і підтримка малого та середнього підприємництва

Основою цієї діяльності держави є Постанова Кабінету Міністрів України “Про концепцію Державної політики розвитку малого підприємництва” та Указ Президента “Про Державну підтримку малого підприємництва”.

18.09.19, 16:00
​Українська органічна продукція підкорює міжнародні ринки

Наприкінці липня 2019 року українське підприємство видало першу міжнародну аграрну розписку з органічною продукцією в заставі, завдяки чому залучило 100 тис. євро фінансування від голландського кредитора. Йдеться про підприємство з групи компаній All in Foody, що розпочала свою діяльність у 2013 році з 200 га землі та спеціалізується винятково на органічній продукції. Компанія фактично щороку подвоювала свій земельний банк і наразі обробляє близько 8 тис. га на Житомирщині. Переважно вирощують сертифіковані органічні зернові (пшеницю, жито), олійні культури (високоолеїновий соняшник, сою), а також льон....

19.09.19, 14:00
​Основи ґендерно-орієнтованого бюджетування вивчали у Кропивницькому

Тренінг «Ґендерно-орієнтоване бюджетування на місцевому рівні: що це і як із цим працювати» - це частина реалізації громадської ініціативи "Європейська хартія рівності в дії" , яка спрямована на формування конкретних механізмів реалізації, політичного кроку по приєднанні міської ради Кропивницького до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад....

22.09.19, 12:00
Теоретичні засади державного регулювання економіки

В основі регулювання національної економіки лежать різні економічні теорії. При уважному аналізі їх можна згрупувати за двома напрямками економічного лібералізму та економічного дирижизму.

23.09.19, 10:00
Особливості державного регулювання економіки перехідного типу

Вивчення цього питання слід починати зі з’ясування понять перехідна економіка та перехідний період.

24.09.19, 12:00
Форми державного регулювання економіки

Регулювання економіки здійснюється державою в різних формах. Перш за все, слід розрізняти довгострокове і короткострокове регулювання. Перше – це цілеспрямований вплив на обсяг і структуру інвестицій, рівень заощаджень в економіці. Головне завдання довгострокового регулювання полягає в проведенні структурних зрушень в економіці, розвитку наукомістких виробництв, розвитку відсталих в економічному розрізі регіонів.

Архив новостей

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ