Новости

10.05.19, 12:00
Економічні ресурси та їх обмеженість

Задоволення потреб суспільства відбувається внаслідок виробництва матеріальних і нематеріальних благ, основою якого є економічні ресурси.

11.05.19, 0:00
Крива виробничих можливостей

Всі товари, що виготовляються в структурі економіки можна поділити на інвестиційні товари (засоби виробництва, верстати) та товари споживання (їжу, одяг). Крива виробничих можливостей показує максимальний обсяг продукції, який можна виготовити з наявних ресурсів на певний момент. Збільшення виробництва однієї групи товарів означає, що на виробництво інших буде задіяно меншу кількість ресурсів, а значить їх буде виготовлено менше і навпаки.

12.05.19, 12:00
Зміст та складові суспільного виробництва

Виробництво – це процес суспільної праці, внаслідок якого відбувається створення матеріальних і духовних благ для задоволення суспільних потреб, воно поділяється на матеріальне і нематеріальне.

13.05.19, 12:00
Цілі і результати суспільного відтворення

Метою суспільного виробництва є максимальне задоволення матеріальних і нематеріальних потреб суспільства з визначенням їх співвідношення в загальній структурі суспільного продукту. Ефективність виробничого процесу забезпечується в процесі поєднання та взаємодії факторів виробництва (ресурсів).

14.05.19, 12:00
Ефективність виробництва, її види

Економічна ефективність – цедосягненняекономічного результату при застосуванні мінімальних витрат. Серед загальноприйнятих показників ефективності виробництва використовують:

15.05.19, 12:00
Шляхи підвищення ефективності виробництва

Підвищення ефективності виробництва через скорочення витрат та збільшення обсягів прибутків фірми можна досягти за рахунок:

06.05.19, 12:00
​Раніше «Graffit» - відтепер «Smart»!

Методики розвитку Школи бызнесу вийшли далеко за рамки міжнародного франчайзингового Центру розвитку «Graffit», з явилося багато авторських і нестандартних підходів, курсів викладання....

06.05.19, 14:56
Стань прикладом дотримання ПДР

Підключайтеся, запрошуйте знайомих, почнемо безпеку із себе.

08.05.19, 14:00
​Команда "Team Europe" завітала у Новоєгорівку!

Ювілейний фестиваль з нагоди Дня Європи - вже десятий!, - провів у Новоєгорівці євроклуб "Веселка". Втілити таке масштабне дійство у життя вдалося у партнерстві із багатьма зацікавленими людьми та структурами у Новоукраїнському районі: школами, організаціями, спонсорами....

16.05.19, 14:00
​Які авто купували жителі Кіровоградщини у квітні: ТОП-5 моделей

Минулого місяця у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 133 нові автомобілі, кожен з яких в середньому коштував $32 тис....

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек