Новости

20.09.13, 14:00
Цього року почесним громадянином міста обрано Андрія Райковича

З першого разу депутати не підтримали кандидатуру підприємця, але на позачерговій сесії, розглянувши питання повторно, проголосували позитивно. 

23.09.13, 8:30
У Кіровограді презентували спецкурс з основ податкових знань

Діти дізнаватимуться скільки і за що треба сплачувати державі

21.09.13, 17:00
Кіровоградцям до дня міста презентували рекордну плачинду

Сьогодні, 21 вересня, Кіровоград святкує свій день народження – 259 років. 

22.09.13, 8:00
Фільм «Ломбард»: комедійний бойовик по-українськи

«Де нема закону – нема і злочину», - саме цими словами розпочинається фільм і вже зрозуміло про що буде йти мова.

22.09.13, 11:00
Для кіровоградців співала Світлана Лобода

Насичений цікавими подіями день міста закінчився концертом зірки та феєрверком

22.09.13, 12:29
Музыкальное поздравление с днем города

По случаю праздника в Ковалевском парке играл военный оркестр

23.09.13, 10:00
Триптих «Степова Еллада» Петра Оссовського презентують у НХМУ

Наш земляк, Петро Оссовський завітає до Києва на урочисту презентацію своєї роботи,  переданої митцем до фондового зібрання Національного художнього музею України

23.09.13, 9:00
Кіровоградські тренери підвищили свою кваліфікацію

Днями відбувся тренінг підвищення кваліфікації для тренерів програми “Здоров’я жінок України”, в якому взяли участь і представники Кіровограда.

23.09.13, 9:30
"Мастера скорости" показали себя в Кировограде

В воскресенье картингисты и мотоциклисты устроили шоу, приуроченное ко дню города

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

2024