​Українські волонтерки із США передали медичне обладнання у лікарню Кропивницького

20.01.23, 16:11

Біля сорока коробок із медикаментами та іншим необхідним медичним спорядженням (всього біля 200 кілограмів) зібрали та передали у Кропивницький українки, які зараз живуть у штаті Небраска, США

«Наші друзі, родичі, близькі живуть у різних містах України, і ми хочемо наблизити перемогу якнайшвидше!», - каже доцентка кафедри неврології університету штату Небраска Ольга Таращенко, яка разом з колежанками координувала збір та передачу гуманітарної допомоги за океаном.

Крім пані Ольги над цим проектом з квітня працює ціла команда - пані Валентина Гуменюк, родом із Одеси, пані Віка Машинсон з Дніпра та пані Люба Бутсіяк зі Львову.

«Я фахівчиня із лікування епілепсії, працювала у Києві, але давно живу в Америці. Часто дивлюсь виступи Олексія Гончаренка онлайн, і рада, що ми знайшли такі надійні контакти для передачі гуманітарної допомоги», - ділиться пані Ольга Таращенко.

Спочатку вантаж прибув на Південь України, у Миколаїв, а потім був доправлений на Кіровоградщину, де його директорка Гончаренко центру Вікторія Талашкевич і передала вантаж до Лікарні Швидкої медичної допомоги. Приймав вантаж Валерій Павлович Заремба разом з командою.

Керівництво та колектив лікарні щиро вдячні волонтерам медичного центру, який працює в Університеті штату Небраска, США, а також всім небайдужим, хто сприяв збору та передачі вантажу.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!