Українські волонтерки із США вже втретє передали медичне обладнання у лікарню Кропивницького

02.11.23, 14:14

Велику палету із медикаментами та іншим необхідним медичним спорядженням вже втретє з початку повномасштабного вторгення зібрали та передали у Кропивницький українки, які зараз живуть у штаті Небраска, США. Про це йдеться на сторінці Гончаренко центру Кропивницький.

«Наші друзі, родичі, близькі живуть у різних містах України, і ми хочемо наблизити перемогу якнайшвидше!», – каже доцентка кафедри неврології університету штату Небраска Ольга Таращенко, яка разом з колежанками координує збір та передачу гуманітарної допомоги за океаном. Крім пані Ольги над цим проектом з квітня минулого року працює ціла команда – Валентина Гуменюк, родом із Одеси, Віка Машинсон з Дніпра та Люба Бутсіяк зі Львову.

«Я фахівчиня із лікування епілепсії, працювала у Києві, але давно живу в Америці. Часто дивлюсь виступи Олексія Гончаренка онлайн, і рада, що ми знайшли такі надійні контакти для передачі гуманітарної допомоги», – ділиться пані Ольга Таращенко.

Спочатку вантаж прибув на Південь України, а потім, дякуючи мережі Гончаренко центрів, був доправлений на Кіровоградщину, до Лікарні Швидкої медичної допомоги. Керівництво та колектив лікарні щиро вдячні волонтерам медичного центру, який працює в Університеті штату Небраска, США, а також всім небайдужим, хто сприяв збору та передачі вантажуКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!