​Благодійний фонд ПриватБанку отримав японський грант на закупівлю медичного обладнання

27.03.19, 18:00

Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» отримав грант у розмірі 120 тис. доларів на закупівлю медичного обладнання для Херсонської міської лікарні (відділення новонароджених) та Борзнянської центральної районної лікарні Чернігівської області (цифровий рентгенодіагностичний комплекс). Грантову угоду було підписано 22 березня за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Такаші Кураї.


«Наш благодійний фонд отримав близько 120 тисяч доларів на реалізацію 2 проектів у сфері медицини, – розповідає директор благодійного фонду «Допомагати просто» Анна Павлова. – У рамках першого проекту закуплять медичне обладнання для пологового відділення Херсонської міської клінічної лікарні імені О. С. Лучанського. Для медустанови придбають апарат штучної вентиляції легень, повітряний компресор та інкубатор для новонароджених».


У 2019 році уряд Японії надасть Україні допомогу в рамках Програми безпеки людини «Кусаноне». Загальна сума фінансування – близько 800 тисяч доларів, з них 8 грантів виділено на проекти у сфері охорони здоров’я, зокрема, модернізацію медичного обладнання.


«З 2002 року ми підписали 139 договорів, що надають допомогу українцям, на суму 10 мільйонів доларів. У 2019 році ми підтримали 12 проектів і дуже раді тому, що можемо допомогти народу України», – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ