​5 з 20 нових членів Асоціації міст України - це громади Кіровоградщини

05.02.19, 20:00

Тишківська об’єднана територіальна громада, Побужська селищна, Грузьківська, Пишненська, та Гурівська сільські ради відтепер є членами Асоціації міст України і, зокрема, регіонального відділення - повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

Протягом минулого року 5 місцевих рад Кіровоградщини, в тому числі і Тишківська ОТГ Добровеличківського району, виявили бажання стати членами Асоціації міст України. Відповідні рішення було затверджено рішеннями депутатського корпусу території.

«Ухвалити рішення про вступ до Асоціації міст України нас спонукало одразу декілька фактів. По –перше, ми невелика сільська рада і не маємо можливості отримувати якісні юридичні послуги, які надає Офіс Реформ, - говорить голова Пишненської сільської ради Ірина Кучук, - По – друге, від Кіровоградського РВ АМУ ми отримуємо багато актуальної інформації щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Третій, важливий для нас напрямок діяльності АМУ, можливість долучитись до всеукраїнських та місцевих форумів, практикумів та «Маршрутів успіху». Завдяки цим заходам і їх наповненню ми маємо можливість досконало орієнтуватись у законодавчих новаціях, спілкуватись із колегами, вивчати їх досвід. Після подібних заходів ми, часто, переносимо напрацювання колег на територію. Це як практичний посібник, який не можливо отримати на рівні району, а самим щось шукати елементарно не вистачає часу. Для того, щоб повноцінно засвоїти інформацію, вона має бути такою що потрібна – саме це в цьому допомога Асоціації і регіонального відділення є неоціненною».

Голова АМУ, мер Києва Віталій Кличко,під час на засідання відзначив: "Наша Асоціація збільшується. Сьогодні до неї вступають ще 20 нових членів, з яких 9 – це об’єднані територіальні громади, а три – міста. Також ще дві об’єднаних громади підтверджують своє членство в Асоціації".

До складу Правління АМУ також входять голова Кіровоградського РВ АМУ, міський голова Кропивницького Андрій Райкович та голова Маловисківської ОТГ Юрій Гульдас.

Впродовж засідання Правління АМУ було розглянуто низку питань, що стосуються проблемних моментів в діяльності місцевого самоврядування. Зокрема, розподіл додаткової дотації, сплата податку на доходи фізичних осіб за фактичним місцезнаходженням підприємств, установ, організацій. Нагадаємо,Мала Виска недоотримала 7,5 мільйонів податкуКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!