​Громади Кіровоградщини отримали перші 10% коштів субвенції на соціально-економічний розвиток

06.09.19, 16:00

На сьогодні декілька території вже підтвердили наявність коштів на рахунках місцевих бюджетів. Однак, це тільки 10% коштів від загального обсягу субвенції на соціально-економічний розвиток. Водночас, Державна казначейська служба України довела до місцевих бюджетів помісячний розпис цих надходжень. – повідомляють у Кіровоградському РВ АМУ.

Громади, які почали отримувати кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток (Розпорядження КМУ від 10 липня 2019 р. № 500-р), привітав Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. І нагадав, що це стало можливим завдяки ініціативі АМУ та зверненням громад в рамках флешмобу «Поверніть гроші громад».

Нагадаємо, після того, як Офіс президента заблокував містам виплату 7,6 млрд грн із фонду регіонального розвитку та 2,5 мільярда гривень субвенції на соціально-економічний розвиток, на заклик АМУ міста, які не отримали коштів, розпочали флешмоб.

До нього долучилися й керівники громад Кіровоградщини - міський голова Гайворона Роман Волуйко,, міський голова Новомиргорода Ігор Забажан та селтщний голова Вільшанки Володимир Харковенко.

Керівники інших громад - членів Асоціації міст України відповідні надіслали листи- звернення до КМУ та Міністру фінансів.

Олександр Слобожан у відеозверненні закликав всі громади, які очікують розблокування виплати на соціально-економічний розвиток, долучитися до флешмобу.

«Саме від активності громад буде залежати чи надійде субвенція на соціально-економічний розвиток у повному обсязі до кінця року» - наголосив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Що потрібно зробити:

  • Записати коротке відео на фоні об’єктів інфраструктури, для ремонту та реконструкції яких мають бути спрямовані кошти, розказати передісторію проекту та звернутися до влади з проханням розблокувати його фінансування;
  • Запостити це відео на Вашій FB-сторінці з хештегом #поверніть_гроші_громад та відмітити Офіс Президента України і Асоціація міст України.

Таке відео можуть зняти усі небайдужі жителі громади, які прагнуть, щоб у їхньому містечку були реалізовані заходи, спрямовані на покращення якості життя. Відеозвернення за посиланням


Валентина Остапчук, консультантка з комунікації Кіровоградського РВ АМУКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…