​Оптимізм, підтримка та наполегливість – запорука працевлаштування

14.12.17, 12:00

Головна мета державної служби зайнятості полягає в тому, щоб кожен українець мав роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець – сумлінних працівників. Особи з обмеженими фізичними можливостями, в першу чергу, потребують соціального захисту і створення належних умов праці, які дадуть змогу успішно соціалізуватися у суспільстві. Наприклад, за сприяння фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з початку 2017 року працевлаштовано близько 70 громадян з інвалідністю.

Одним із таких позитивних прикладів працевлаштування є історія Андрія Д., який має 3-тю групу інвалідності з дитинства. Безробітний бажав працевлаштуватися, активно брав участь у різноманітних профорієнтаційних семінарах, виконував усі рекомендації фахівців центру зайнятості щодо відвідування екскурсій на підприємства міста.

Під час чергового звернення до центру зайнятості, Андрію було запропоновано роботу з урахуванням його особистих побажань, щодо умов праці та відповідно до порад медико-соціальної експертної комісії та видано направлення на працевлаштування на одне з підприємств міста. У результаті безробітний протягом одного місяця отримав роботу на постійній основі на ДП «Інгульська шахта «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» сторожем.

За словами Андрія, він задоволений тим, що працює за змінним режимом роботи, адже це дає йому можливість максимально використати власний потенціал: «Я проживаю у сільській місцевості. З таким графіком роботи, я можу не лише робити справи по господарству, а й утримувати сім’ю за рахунок нової роботи». За сприяння фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з початку 2017 року працевлаштовано 64 особи з інвалідністю.

Л. Савельєва, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…