SCHOOL MEDIA FEST: Десятки дітей з усієї Кіровоградщини!
26.04.17, 12:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/007194/images/main/in-text-18076861_608078729387209_1208601168017741684_o.jpg)
Другий SCHOOL MEDIA FEST-2017 відбувся 20-го квітня у Кропивницькому за підтримки Британської ради в рамках програми "Активні громадяни" у партнерстві з Прес-клубом реформ. Медіа-фест - це освітній фестивальний майданчик з журналістики для учнів міста та області, який включає тренінгову програму за участю кропивницьких журналістів та завершується нагородженням учасників конкурсу "Шкільна журналістика".
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/007194/images/28409/in-text-17918015_608078642720551_5001902531318986036_o.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?