Кропивницькі юніори провели вихідні у повній гармонії з природою

03.10.16, 16:00

На чергове заняття БізнесШколи юні банкіри зібрались у кінно-спортивному комплексі “Княжий двір”. Яскраве, майже літнє сонце, чисте повітря та граційні, аристократичні тварини зробили це заняття найцікавішим та найнеймовірнішим.

“Відвідування нашого комплексу, спілкування з кіньми - це виховання характеру, духовний розвиток, а також нескінченне море доброти і щирості, - розповідає Вікторія Вічірко, директор кінно-спортивного комплексу “Княжий двір”. - Ви не лише зможете освоїти верхову їзду, ви навчитесь спілкуванню. Це незвичайний вид спорту, займаючись яким наші дітки не тільки розвиваються фізично, а й спілкуються з, мабуть, найрозумнішими, добрими і мирними тваринами. Верхова їзда не має жодних обмежень, вона підходить усім, від мала до велика, та ще й відмінний спосіб поліпшення здоров'я”.
“Завданням нашої БізнесШколи є не лише ознайомити юніорів з прописними істинами світу фінансів та банківської справи, що не теж досить важливо. Ми намагаємось навчити їх любити життя у всіх його проявах, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми навчаємо їх простим істинам: скільки даєш світу - стільки ж отримуєш. Причому це зовсім не матеріальний внесок. Я впевнена, що такі заняття допоможуть нашим діткам відчувати природу, розуміти її, а головне, керувати нею і отримувати колосальну віддачу. Кінний спорт для дітей заснований на знанні, довірі, турботі, впевненості в собі і любові. Саме тому такі заняття завжди вважалися невід'ємною складовою аристократичного виховання, яке ми намагаємось дати і нашим юніорам”
“Круто, мені сподобалось! - ділиться враженнями Марія Умрихіна. - Ми заздалегідь взяли з собою яблука та моркву і кормили наших друзів, адже ж ми з ними і потоваришували. Крім того я дізналась багато нового і цікавого про породи коней, про їх спосіб життя. І навіть записалась у школу верхової їзди. А ще, ми зробили безліч фото, якими з задоволенням поділились у соцмережах. А що - нехай позаздрять нам усі)):”

“Кожна мама мріє, аби її дитина знайшла себе і своє місце в житті, - ділиться враженнями Вікторія Косенко, мама юніора -. Всього за декілька занять наші діти спробували себе і фінансах, і у спорті, і у мистецтві. Це неймовірно, і я впевнена, що саме такий підхід до виховання дітей дасть реальний позитивний результат”.

Спорт - це дисципліна, постійна робота над собою, співпраця в команді, прагнення до духовної гармонії через фізичне самовдосконалення. ЮніорБанк навчає вміти вільно володіти своїм тілом і бути вільним у думках, а ще - жити в повній гармонії з оточуючим світом. ЮніорБанк - це соціальна програма фінансової грамотності для школярів, яка принципово відрізняється від звичних шкільних програм. Перш за все, це цікавий матеріал. У нас немає нудних уроків і конспектів, все навчання проводиться в інтерактивній ігровій формі - екскурсії в відділеннях ПриватБанку, Бізнес-Квести, Бізнес Школа. ЮніорБанк не тільки навчає дітей фінансової грамотності, а й підтримує програми здорового способу життя для школярів, проводить акції та конкурси, дає можливість дітям спілкуватися з однолітками з різних куточків світу. Пропуском в ЮріорБанк є Карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків. Це справжня платіжна карта, з якою школяр може користуватися “дорослими” банківськими послугами.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!