Спортсменки "Єлисавет-Баскет" - у промо-проекті

27.03.13, 17:30

На початку тижня керівництво кіровоградського БК «Єлисавет-Баскет» та «Jane&Vika Creative Group» завершили перший етап промо-акції, яка спрямована на популяризацію баскетболу нашому місті, а також – на привернення уваги молоді, зокрема – дівчат, до цього динамічного, цікавого, гармонійного виду спорту.

Завдяки роботі потужної творчої команди, - фотограф Глафіра Ковальова, стиліст Наталя Горбачова та майстер зачісок Анна Тішкус, - створено серію фото спортсменко у незвичних образах. Завдяки відео, яке знімала протягом проекту Глафіра, а також репортажам Дарини Романської (КОДТРК), вже зараз можна зрозуміти, наскільки вишуканими та цікавими вийшли роботи.

Як розповідає президент клубу "Єлисавет-Баскет" Руслан Згривець, фото будуть використані, у тому числі, для створення сувенірної продукції - календарів, листівок - для фанатів команди. Серед перших результати проекту зможуть побачити читачі журналу «Ланруж», адже вже у квітневому номері капітан команди Олена Жержерунова у незвичному для вболівальників образі буде на сторінках журналу.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек