Остаточно та безповоротно: БК «Єлисавет-баскет» обіграв команду «Тигри-ЄНУ»

27.11.13, 21:24
автор фото - Олександр Сухонос

Сьогодні у жіночій баскетбольній вищій лізі БК «Єлисавет-баскет» вдома вдруге був сильнішим за казахстанську команду «Тигри-ЄНУ». Після вчорашньої впевненої перемоги над командою з Казахстану «Єлисавет-баскет» дещо розслабився на початку сьогоднішнього матчу. Це продемонструвала перша чверть матчу. Але вже у наступній десятихвилинці господарки впевнено переломили хід поєдинку – 34:6.

Тож після перерви «Єлисавет-баскету» залишалося на класі довести матч до перемоги і це вдалося. Третя чверть була мало результативною, а от у останній за перші 5 хвилин «Єлисавет-баскет» видав очковий «відрізок» 19:1. Наприкінці матчу тренерський штаб кіровоградок дав пограти не основним своїм баскетболісткам.

По завершенні матчу рахунок на табло був 90:45 на користь БК «Єлисавет-баскет». Найрезультативнішою баскетболісткою стала Катерина Римаренко, на рахунку якої 18 очок. Нагадаємо, що 6 грудня на кіровоградську команду в Києві чекає складний матч із «НПУ-Динамо»!

БК «Тигри-ЄНУ» - БК «Єлисавет-баскет» 45:90 (20:12, 6:34, 8:16, 11:29)
БК «Єлисавет-баскет»: Дубровіна (14 очок+4 підбирань+8 результативних передач), Кісільова (4+3+0), Кондусь (2+1+1), Кириченко (6+0+0), Фрасинюк (0+0+0), Робінсон (16+4+2), Римаренко (18+10+2), Чек (12+7+4), Ягупова (10+6+5), Покровенко (5+2+1), Гардін (3+5+1), Лисенко (0+0+0)

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»