​У Кропивницькому розповідали про традиції святкувань у Японії

24.01.23, 12:00

В кожній країні світу Новий рік святкують по-своєму. Про традиції та особливості січневих святкувань в Японії розповіла гостя нашого міста Тетяна Глотова, викладачка Української чайної групи напрямку Урасенке «Чайна кімната», яка є частиною Міжнародної чайної школи Урасенке, розташованої в Кіото.

Учасники заходу «Січень. Традиції Японії» дізналися про прикрасу кадомацу, яка вважається тимчасовим житлом божества Нового року; про те, як захищаються японці від темних та злих сил за допомогою оберегів шімекадзарі та хорай кадзарі; про традиційні страви та смаколики, які спеціально готують до свят.

Звісно, усіх зацікавило, хто такі чайні люди, хотілося дізнатись про їх гостинність в останній день року, про хацугаму – свято першого чаю в новому році, про обряди першої молитви у храмах та багато іншого.

Тетяна Глотова розповіла про храм Ебісу та вшанування бога багатства, про прохання жінок у святилищі Оказакі дзіндзя або Кроличого храму, про дивовижне січневе цвітіння півонії у Парку Уэно, яке супроводжувалося 3D-прогулянкою по Google maps. За допомогою хромбуків учасники мали можливість самостійно обрати маршрути та локації, які якнайкраще розкрили лаконічність та вишуканість японських храмів та неповторність проектування парків.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!