Діткам, хворим на туберкульоз передано підгузки і дитяче харчування
Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький», яка опікується дітками хворими на туберкульоз, днями передала допомогу для своїх підопічних.
Наразі, ця потреба стоїть актуально, адже дітки, які проходять лікування туберкульозу в Кіровоградському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі (колишня назва – протитуберкульозний диспансер), зазвичай із багатодітних сімей, або ж дитячих будинків.
Нагадаємо, що у БО «100 відсотків життя. Кропивницький» з листопада проходять благодійні акції зі збору дитячого харчування та підгузок. Наразі, вдалося теж зібрати суттєву допомогу, яка протягом цього тижня буде передана підопічним, які борються з тяжкою недугою.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?