Євгенія Щербина розповідає, чому вивчає англійську

29.07.21, 14:00

Гончаренко центр – це місце, де кожна людина може знайти заняття по душі й окрім цього освоїти його з допомогою команди професіоналів. Так, нещодавно в стінах Гончаренко центру пройшов випускний вечір для групи, яка пів року тому почала вивчати тут англійську разом зі вчителькою Інною Лопатою.

Випустивши одних своїх учнів, Гончаренко центр прийняв на навчання три нові групи дорослих, котрі почали вивчати англійську мову за методикою компанії «Green country».

Євгенія Щербина - кураторка проєкту "Сад на даху" в Гончаренко центрі, має вищу агрономічну освіту за спеціальністю овочівництво. Мріє вільно спілкуватися англійською в подорожах, але головним стимулом почати вивчати мову стали її діти.

- Насамперед я хочу вивчити мову, щоб допомогти своїм дітям, дочці та сину, оскільки зараз ми з ними почали активно цим займатись. Мої знання англійської потребували кращого, тож я вирішила прийти сюди на уроки англійської. Можливо в майбутньому коли все складеться так як я хочу, це уміння може допомогти мені в подорожах, - розповідає Євгенія Щербина, учениця групи C.

текст - Віта БанташКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!