​Познайомте іноземців з Україною та Кропивницьким!

07.01.20, 14:00

Міжнародна організація AIESEC запрошує вас стати приймаючою родиною для іноземних волонтерів, які братимуть участь у соціальних проєктах протягом 4-6 тижнів цього року. Кропивничани отримають чудову можливість познайомитися з культурою іншої країни не виходячи з дому, покращити англійську мову, а також знайти собі друга на все життя з іншого куточку світу.

І зараз кропивничани матимуть змогу прийняти у себе вдома волонтера з будь-якої країни по програмі “Host Family”. "Host Family" - це можливість стати приймаючою сім'єю, яка зможе розмістити іноземця-волонтера в себе на 4-6 тижнів. Ви зможете отримати цікавий досвід, друга сім'ї та матимете можливість пізнати культуру іншої країну та поділитися українськими традиціями.

Цього літа участь у програмі взяла Марина Матковська. Вона приймала двох волонтерів з Туреччини та Індонезії. Своїм бажанням познайомити іноземок з українською культурою, вона переборола свої страхи й сумніви та отримала неймовірний досвід.

- Цілодобово моя сім’я «подорожувала» Індонезією та Туреччиною. Дівчата розказували про їх культури, звичаї , традиції. Я звикла до цих дівчат і дуже сильно до них прив’язалась. Мені складно з ними розлучатись, адже вони хоч і ненадовго, але стали членами нашої родини: дівчата часто гостювали у моїх батьків, родичів, Рей навіть називала мене мамою. Моя трирічна донечка співає індонезійську дитячу пісеньку і вміє говорити «дякую» п’ятьма мовами світу.

Якщо у вас є бажання стати Host Family для іноземного волонтера на період від 4 до 6 тижнів, то вам необхідно:

●Мати вільне ліжко та доступ до кухні та ванної кімнати для волонтера;

●Володіти англійською мовою (достатньо початкового рівня)

●Бути готовим змінити своє представлення про інші країни та отримати незабутній досвід.

AIESEC у Кропивницькому — це представництво молодіжної громадської організації, яка займається розвитком лідерського потенціалу молоді, шляхом реалізації волонтерських програм, вже 2 роки. AIESEC приймає волонтерів з різних країн, таких як Туреччина, Індонезія, Індія, Китай та Єгипет. У місто приїжджають іноземні волонтери, тобто звичайні студенти віком від 18 до 25 років, які прагнуть розвиватися, а також допомогти організації у втіленні соціальних проєктів у місті Кропивницький.

Зробіть перший крок, щоб змінити своє життя і реєструйтеся на сайті - http://aiesec.ua/host-family/ або звертайтеся за номером: +380 66 449 60 02.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…