Фінал молодіжної ліги гумору у Кропивницькому
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/008993/images/main/in-text-60175160_2277265265857573_6899323567511437312_n.jpg)
Фінал чемпіонату гумору серед молодіжних команд відбувся 15 травня 2019 року в Кіровоградському обласному ЦДЮТ. Організаторами виступили управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та комунальний заклад позашкільної освіти «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості».
Сезон стартував у грудні з відбіркового туру. На нього зареєструвалось 10 команд претендентів на участь. До фіналу потрапили найдотепніші гумористи з різних закладів вищої та професійно-технічної освіти нашого міста. Кожна команда мала свого зіркового тренера з яким працювала протягом року. Професійні редактори Юрій Тушевський та Павел Іванов виконували ролі порадників та наставників.
- Привітання,
- Зворотна розминка,
- Танець.
Жарти, акторські здібності й вміння колективів імпровізувати оцінювали незалежне журі, до складу якого входили відомі публічні люди міста Кропивницького – ресторатор Віктор Душак, журналіст та телеведуча Олена Данилишин та ведучі і представники Stand-up клубу міста Кропивницького Сергій Ільїн, Олена Ферман та Максим Зарва.
Далі місця розподілились наступним чином:
ІІ місце розділили команди:
- «Жигулі» – Центральноукраїнський національний технічний університет, тренер Олександра Крикун;
- Команда «Love is» – Льотна академія Національного авіаційного університету, тренер Кирило Мельник.
ІІІ місце поділи три команди:
- «Дівоче Comedy» – Державний навчальний заклад «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», тренер Дмитро Крендель;
- «Три капітани» – Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, тренер Ярослав Ярошевський;
- «Аферисти гумору» збірна міста Кропивницький, тренер Дмитро Крендель;
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?