​«Safeonline 2018»: школярі Кіровоградщини у формі квесту досліджували безпечний інтернет

25.03.18, 14:00

Днями у НВК Кіровоградський колегіум відбувся щорічний інтерактивний креативний квест для учнівської молоді «Safeonline 2018».

Цього року учасниками квесту стали 10 команд: дев’ять шкільних команд із Кропивницького та одна із Новоукраїнського району. Усі учасники, виконуючи завдання квесту, вчилися розрізняти важливі риси реального життя та життя онлайн.

Організатори квесту – Кіровоградський колегіум проводять його з 2015 року. Відтоді щороку тут збираються шкільні команди по десять учнів і у формі ед-кемппу демонструють свої знання про всесвітню мережу. Враховуючи те, що учасниками заходу були школярі, на захід були запрошені фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Під час заходу фахівці з профорієнтації поінформували учнів про світ професій, вимоги та особливості сучасного місцевого ринку праці, надавали поради щодо вдалого професійного вибору, уникнення помилок при виборі професії. З метою розширення кругозору дітей щодо професій. Також відбулися демонстрації професійних відеороликів з інформаційними матеріалами про описи професій. Провідний фахівець з профорієнтації Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Тимур Задорожний провів для учасників квесту інтерактивну гру «Дешифрувальник», завданням якої було розшифрувати закодовані у цифрах актуальні професії на кшталт архітектора, вчителя та ін.

Квест тривав близько двох годин. За цей час учасники виконали завдання на десяти станціях. Із підручних матеріалів вони викладали групові мандали, створювали роботів, демонстрували відеоролики власного виробництва, відповідали на запитання про кібербезпеку та спілкувалися.

Подібні заходи мають позитивний вплив на світогляд дітей, допомагають отримати більше інформації про різноманітний світ професій та ринок праці, формують здорову та всебічно обізнану особистість та надають основу для зваженого вибору професії в майбутньому.

Тимур Задорожний, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!