​Реорганізація та осучаснення: Звітна прес-конференція обласного центру зайнятості

05.02.18, 18:00

Про ситуацію на ринку праці Кіровоградщини та основні напрями й пріоритети діяльності у 2018 році розповів сьогодні, 02 лютого, під час звітної прес-конференції, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

«У 2017 році кількість безробітних осіб зменшилась на 8,2 % у порівнянні з 2016 роком, та становила 46,8 тисяч осіб. Працевлаштовано 21,1 тисяч осіб, з них до набуття статусу безробітного 5666 осіб (26,8 %) та 15,1 тисяч безробітних. Станом на 1 січня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становить 17,4 тисяч осіб. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних у 2017 році склав в цілому по області 32,2%», – зазначив Б. Стоян.

Заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян
Заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян

У Кіровоградській області допомогу по безробіттю у 2017 році отримали 35 613 громадян.У той же час роботодавці пропонували 30,1 тисячі вакансій. 58,1% з них – робітничі професії, 24,6% – службовці, 17,3% – вакансії для осіб які не мають кваліфікації.

За словами Б. Стояна, середній розмір заробітної плати у вакансіях протягом 2017 року становив 3,6 тис. грн (у 2016 році – 2,0 тис. грн) У 65,9% вакансій розмір заробітної плати був вище мінімальної.

Серед іншого, 2017 рік знаменувався запровадженням Державною службою зайнятості сучасних сервісів: електронної черги для безробітних, послуги відео-резюме та онлайн-співбесіди безробітних з роботодавцями, відео-вакансій та відео-презентацій підприємств і т.д. Крім того по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» Державної служби зайнятості: відтепер, за номером 0-800-50-99-66 можна дізнатись інформацію про повний перелік послуг служби зайнятості, поставити питання реєстрації у центрах зайнятості тощо.

Серед основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, заступник директор Кіровоградського обласного центру зайнятості виділив декілька важливих напрямків:

·реорганізації центрів зайнятості та перетворення їх у сервісні майданчики з надання широкого спектру соціальних послуг;

·удосконалення профорієнтаційної роботи;

·профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття;

·запровадження соціального супроводу за підходом кейс-менеджменту;

·робота в ОТГ, надання соціальних послуг мешканцям громад.

«Служба зайнятості і надалі буде відкритою для всіх. Щороку ми стаємо усе більш сучасними та ефективними. Зважаючи на це, центри зайнятості Кіровоградщини будуть покращувати свої сервіси і забезпечувати гідною роботою кожного мешканця області, який шукає роботу», – зауважив у підсумку прес-конференції Б. Стоян.

автор - Катерина Білоконь, провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!