Центри зайнятості підвели підсумки року

30.12.17, 16:00

Перед новим роком в обласному центрі зайнятості відбулася нарада директорів міськрайонних та районних центрів зайнятості. На порядку денному – підсумки роботи обласної служби зайнятості за 2017 рік та основні завдання щодо підвищення ефективності надання соціальних послуг населенню і роботодавцям.

Лілія Колесник, в. о. директора обласного центру зайнятості, у своєму виступі проаналізувала роботу центрів зайнятості області у 2017 році та охарактеризувала ситуацію на регіональному ринку праці, поінформувала про інновації, які запроваджуються Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) на етапі її модернізації і окреслила основні завдання діяльності служби, враховуючи норми чинного законодавства про зайнятість населення та ін.

У свою чергу Богдан Стоян, заступник директора обласного центру зайнятості, зупинився на питанні взаємодії центрів зайнятості області з органами виконання кримінальних покарань та пробації: поінформував про результати роботи у напрямку організації проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з громадськістю та взаємодію з наявними в регіонах засобами масової інформації.

Також Л. Колесник поінформувала директорів про заходи, що вживатимуться державною службою зайнятості у рамках реформування державної служби зайнятості, його етапи.

Учасники наради обговорили низку виробничих питань. Так, значна увага була приділена питанню про удосконалення роботи, що спрямована на забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців та прискорення працевлаштування безробітних, у т.ч. демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та ін. Крім того, мова йшла і про використання коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та інші виробничі питання.

На завершення заходу, учасники мали можливість обмінятися досвідом практичної роботи у напрямку підвищення якості надання послуг клієнтам служби зайнятості та поставити доповідачам ті питання, вирішення яких дасть можливість підвищити ефективність надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості.

За результатами наради директорам базових центрів зайнятості були надані доручення щодо забезпечення виконання основних завдань Державної служби зайнятості (Центрального апарату) у напрямку реалізації державної політики зайнятості населення.

У підсумку Л. Колесник зазначила, що робота центрів зайнятості області має бути якісною, злагодженою і спрямованою на задоволення кадрових потреб роботодавців та якнайшвидше повернення безробітних громадян до трудової діяльності, повідомляє Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!