Київстар запускає послугу «Київстар Все разом»

15.11.16, 12:00

Лідер телеком-ринку першим в Україні запускає тарифи, які об'єднують послуги мобільного зв'язку, домашнього інтернету і ТБ в одній вигідній пропозиції – «Київстар Все разом».

Головними перевагами пропозиції є простота підключення, єдиний персональний кабінет для управління всіма послугами одночасно, оплата з мобільного рахунку, а також знижка на рахунок до 50%.

«З «Київстар Все разом» життя наших абонентів стане простішим, вони зможуть заощаджувати час і гроші, а також отримувати послуги найвищої якості з одних рук», – говорить Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

Національний телеком-оператор максимально відповідає очікуванням клієнтів і робить їх життя зручним. Київстар першим в Україні запускає подібне рішення. «Головне для нас – забезпечити зручність для абонентів. Тому в новій послузі ми створили для них один рахунок, один персональний кабінет, одну дату оплати за всі послуги, одну довідкову службу і багато іншого», – зазначає Святослав Горбань.

Клієнтам доступні три тарифні плани: «Київстар Все разом -30%», «Київстар Все разом -40%» та «Київстар Все разом -50%».

«Київстар Все разом -30%» включає безлімітне спілкування в мережі Київстар, 60 хвилин дзвінків по Україні, 1000 МБ мобільного інтернету, необмежений доступ до популярних соціальних мереж: Facebook, Facebook Messenger, VK, Twitter, «Одноклассники», месенджерам Viber і WhatsApp, а також «Домашній Інтернет» зі швидкістю роботи 50 Мбіт/с.

«Київстар Все разом -40%» – це необмежені дзвінки всередині мережі, 100 хвилин дзвінків на номери інших операторів, 4000 МБ високошвидкісного мобільного інтернету, нетарифікований доступ до стримінгових музичних сервісів Zvooq, Яндекс.Музика, Deezer і Fonoteka. Для домашнього використання послуга передбачає доступ до інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с. і можливість перегляду більше 80 цифрових каналів.

«Київстар Все разом -50%» пропонує необмежені дзвінки в мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків по Україні, 6000 МБ мобільного інтернету, необмежений відео-трафік у додатку «Домашнє ТБ від Київстар», а також домашній інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/с. і доступ до понад 100 цифрових каналів.

«Впровадження нових унікальних тарифних планів стало логічним наслідком динамічного розвитку послуг фіксованого зв'язку від Київстар. Пропозиція «Київстар Все разом» – це синергія декількох сервісів, кожен з яких відрізняється високим рівнем якості», – коментує Максим Купко, керівник напрямку FTTB Київстар.

Нагадаємо, що у Київстар найбільше покриття високошвидкісного інтернету в країні. Нещодавно компанія запустила декілька нових пропозицій для користувачів «Домашнього ТБ» та інтернету. Завдяки цьому ми досягли найвищого показника NPS (індекс лояльності абонентів) на ринку. Послуга «Київстар Все разом» доступна абонентам передплаченого зв'язку. Подробиці можна дізнатися на сайті home.kyivstar.ua.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net,www.kyivstar.ua.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!