​Представникам кіровоградських ВИШів презентували проект "Молодіжний парламент"

22.06.16, 12:00

У вівторок, 21 червня, представникам 14 вищих навчальних закладів області представили проект "Молодіжний парламент", що реалізовуватиметься на Кіровоградщині починаючи із 2016 року за підтримки обласної державної адміністрації, обласної ради та Фонду Ганса Зайделя (Німеччина).

В рамках проекту із числа студентів вищих навчальних закладів буде обрано обласний молодіжний парламент, депутати якого вирішуватимуть проблемні питання студентського середовища, опікуватимуться розвитком молодіжного руху на території області. Крім того, "Молодіжний парламент" стане своєрідною політичною школою для молоді. Відповідно до умов проекту, кожен вищий навчальний заклад обиратиме до парламенту своїх депутатів, у кількості пропорційній до кількості студентів ВНЗ. У подальшому молоді депутати проводитимуть засідання, рішення яких носитимуть рекомендаційний характер для місцевих органів влади.

Перші вибори до обласного Молодіжного парламенту планується провести восени 2016 року.

Довідково:

2 червня в облдержадміністрації був підписаний Протокол намірів про реалізацію на території області пілотного проекту "Молодіжний парламент" (http://www.kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2016/03061602.html). В Україні такий проект перший, і саме Кіровоградщина береться за його реалізацію. Згідно з концепцією, проект має на меті створення єдиної системи залучення молоді до процесу реформування органів місцевого самоврядування, розвитку громадянського суспільства та молодіжного руху, а ця система, у свою чергу, сприятиме прозорому, демократичному і перспективному розвитку умов життя регіону за рахунок втілення нових програм та ініціатив. Також проектом передбачається відкриття в області молодіжного Центру стратегічних ініціатив, який стане публічним майданчиком, та створення молодіжного парламенту – колегіального органу, що об’єднає продуктивним інтерактивним навчанням і плідною роботою значну кількість молоді.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!