Розкажіть про війну

25.02.16, 12:00

Кіровоградцям пропонують розповісти свої історії про війну, які увійдуть до книги. Кіровоградська волонтерка Оксана Червона повідомила про початок реалізації проекту «Розкажи про війну», пише сайт "Рідний Кіровоград".

Проект має на меті підготовку книги історій про будні війни, загиблих військових, героїчні подвиги живих, діяльність волонтерів і т.д. Крім того, планується проведення фотовиставки та збереження матеріалів для архіву.

«Поки війна не закінчена, ми з вами будемо дбайливо складати матеріали, тому, що деяку інформацію поки не можна виносити на світло, перш за все з метою безпеки учасників подій. Я дуже хочу, щоб книга вийшла чесною, без глянцю і фальші, вона буде про героїв живих і про тих, хто віддав життя, захищаючи нас, про бої і фронтові будні, про хлопчаків, які занадто швидко подорослішали, про медиків та волонтерів. Я хочу, щоб ви плакали і сміялися, читаючи її, і щоб не відклали в сторону, поки не буде перегорнута остання сторінка», - написала волонтерка у Фейсбук. Якщо у вас є історії та фотографії, якими ви хочете поділитися і які стосуються війни, надсилайте їх на електронну адресу kniga@byki.com.ua в темі обов'язково пишіть "Проект Розкажи про війну", пише Оксана Червоная Телефон для довідок 095-37-22-570.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!