ТОП-5 найдорожчих вишиванок

29.05.15, 10:00

Сьогодні вишиванка – модний тренд. Цей предмет гардеробу є практично в кожного українця. Однак є вироби, котрі є не просто модою, а справжніми виробами мистецтва, або ж несуть історичну цінність. Недивно, що ціна таких вишиванок значно вища за середню. OLX підготував добірку найдорожчих вишиванок, котрі можна придбати в приватних осіб.

Найдорожча вишиванка на цей момент продається в Києві за ціною $5 тис. За словами автора оголошення, чоловіча сорочка була створена біля 1900 року. У вишивці використовуються нитки червоного, зеленого й коричневого кольорів. «Вишивки червоними й зеленими нитками на сорочках біли своєрідними оберегами, і такі сорочки одягалися на випадок весіль та свят. У середні віки ніколи не шили грубо й неакуратно: існували успадковані професії швачки, а згодом виникло цехове виробництво», - пише Людмила з Києва. Сорочка бежевого кольору, тканина - креп-жоржет.

За $2 тис. продають жіночий комплект зі спідниці й сорочки, вишитий бісером. Традиційно вишиті бісером вироби коштують дещо дорожче, ніж вишиті нитками. Таке вбрання можна придбати в Чернівцях. Ще одна старовинна жіноча сорочка продається в Полтаві. Вік виробу – понад 100 років. Вартість – $1200. «Продаю дуже дорого, по справжній ціні антикваріату», - пояснює вартість вишиванки продавець Ольга.

На четвертому місці – сучасний виріб по ціні 18 тис. грн. «Ця робота - результат трьохмісячної, щоденної праці по 8-10 годин на добу», - пише Жанна з Києва. Вишивка виконана на італійському льоні французькими сатиновими ниткам. У комплекті із сорочкою оксамитова керсетка, попередниця та вінок. П’ятірку найдорожчих вишитих виробників замикає вишита бісером сукня. Віка з Луцька оцінила сукню в $700.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!