Бути жінкою – важлива місія. Бути мамою особливої дитини – велика честь!

08.03.14, 10:00

Днями сталося  велике свято – ми зібрались разом у затишному ресторанчику, де було місце й дружнім бесідам, й хвилюванням. Адже вже багато років нас поєднує громадьска організація “Серце матері”, у якої є гасло: чужих дітей та чужих проблем немає – ми усе вирішуємо спільно, у нашій великій родині.

 

Цього дня усі болючі проблеми та неспокій за своїх особливих діток трошки залишились за дверима, щоб на деякий час відволіктись та відсвяткувати День Жінки. Були щирі розмови за чаєм із смачними солодощами, були ємоційнівіиступи під час вручення сертифікатів учасників організації, були світлі посмішок наших чарівних жінок. Так, дійсно було велике свято Весни, Щирості й Краси!

 

Також разом з нами ділили радість зустрічі друзі громадської організації “Серце матері”. Це релігійна благодійна організація “Армія Спасіння”, яку представляла Ірина Хохотова, народний депутат Андрій Табалов, керівник ГО Рідний Кіровоград Артем Постолатій, ТОВ Імекс-ЛТД (Тамара Саміляк), “Наша родина” (Олена Шевченко), благодійний фонд “Відкрита Україна” (Вікторія Вагжанова), депутат міської ради Юрій Гребінчук, ГО “Фортеця” (Юлія Шкорупій), та адміністрація  ресторану “Апельсин”.

 

Автор - Голова ради ГО “Серце матері" Наталія ЧущенкоКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…