Яскраві акценти вашого стилю

26.11.2019
26.11.2019

26 листопада 2019 року о 13.30 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться відкриття виставки прикрас «Яскраві акценти вашого стилю».

Виставка експонується напередодні чарівних і довгоочікуваних новорічних свят, коли здійснюються найпотаємніші бажання та мрії. Їх чарівним втіленням можуть стати прикраси, створені майстринями міста Кропивницький. На виставці представлено близько 200 робіт. Це - прикраси з дерева, тканини, бісеру, кристалів, шкіри, полімерної глини, джута, стрічок, фоамірану та інших матеріалів.Не залишать байдужими жіночі серця традиційні прикраси - кольє, намисто, браслети, каблучки, сережки, обручі, кулони та бантики. Привернуть увагу модниць і незвичні форми прикрас – гердани, краватки, підвіси, пов’язки та каффи. Кожна прикраса, створена руками наших майстринь, неповторна і унікальна. Роботи привертають увагу, створюють святковий настрій, спонукають на пошук свого власного стилю.Якщо ви захоплюєтеся прикрасами або шукаєте оригінальні подарунки, то ця виставка - для вас.

Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих. Експозиція діятиме протягом місяця.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
А у них (у зоопарка) є свій сайт? Дайте посилання, будь ласка.