​Безкоштовні курси англійської мови у Кропивницькому

03.08.23, 16:18

Освітньо-культурний простір «Гончаренко центр» надає чудову можливість дорослим вдосконалити свої знання з англійської мови! Групові курси – це можливість покращити свої знання мови, отримати нові знайомства та розширити кругозір.

Заняття допоможуть вам:

 • зрозуміти граматику,
 • вивчити нові слова та вдосконалити вимову
 • попрактикуватись у спілкуванні з іншими студентами
 • покращити свої комунікативні навички.
 • Крім того, курси англійської мови можуть бути корисними для кар'єри. Знання іноземної є необхідним у багатьох галузях, тому, якщо ви хочете просунутись у своїй спеціальності, то вивчення англійської стане вам у нагоді.

  «Приємна та дружня атмосфера спонукає до вивчення нового під час занять у групі. Звісно, це заслуга викладачки Ірини Богомільчук, котра вміє знаходити підхід до кожного та втримувати рівновагу між приємною атмосферою та серйозною налаштованістю вчитися новому» - каже пан Олексій, що відвідує заняття у групі, яку веде пані Ірина, вже кілька місяців.

  Не забувайте, що вивчення англійської мови – це процес, який потребує часу та зусиль. Наприклад, у Гончаренко центрі уроки відбуваються двічі на тиждень (щопонеділка та щочетверга) протягом трьох місяців. Але, якщо ви будете старанно працювати, то в результаті зможете досягти своїх цілей та зробити своє життя більш насиченим та цікавим.

  Більше інформації стосовно курсів можете дізнатися у Телеграм-каналі Гончаренко центру: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop  Комментарии

  Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
  Напишите ваш комментарий
  Комментарий:

  ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

  Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
  Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
  Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
  Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
  Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
  Приємно, що стільки вірних відповідей!