Соціальне ательє «KROP Стиль» отримало новий поштовх до розвитку!

12.07.23, 12:16

З початком повномасштабного вторгнення рф, у Кропивницькому збільшилась частка людей, яким складно купувати новий одяг. Це і місцеві мешканці, і більше семидесяти тисяч вимушено переміщених осіб, які визначили своєю домівкою Кіровоградщину. Саме тому громадська організація «Турбота» продовжує підтримувати роботу соціального ательє «KROP Стиль», котре діє у Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі, відтепер - у рамках гранту від ГО "Десяте квітня" та Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

“Якщо до вторгнення, за підрахунками Держстату, середньостатистичний житель країни витрачав на одяг 5,5 тисячі гривень щороку, то з втратою роботи, житла і постійного доходу ця сума стала непосильною. Виклики, з якими стикнулися тисячі родин, зумовлюють зростання потреби по ремонту як власного одягу, який вдалося вивезти з окупації, так і речей, отриманих у гуманітарних місіях”, - розповідає очільник громадської організації “Турбота” Андрій Флоренко.

Особливо відчутною ця проблема є в середовищі ВПО, що може засвідчити команда волонтерів і волонтерок, котрі працюють у соціальному ательє «KROP Стиль» та надають безоплатні послуги і вимушено переміщеним особам, і місцевим мешканцям.

«Ми пишаємося, що наше соціальне ательє «KROP Стиль» допомагає вразливим категоріям населення в отриманні якісних і безкоштовних послуг по ремонту одягу будь-якої складності. Крім того, ми розвиваємо серед наших учениць і учнів молодіжне волонтерство, і ще й залучаємо до цього бажаючих з числа ВПО, навчаючи їх за спеціальністю «Кравець \ Кравчиня», - розповідає директорка Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі Людмила Снєжко.

За її словами, дякуючи гранту від громадської організації “Десяте квітня”, соціальне ательє отримало новий поштовх до розвитку і протягом наступних шести місяців продовжить надавати безкоштовні послуги з ремонту одягу як ВПО, так і місцевим мешканцям, а також розвиватиме необхідні у цій роботі навички у молодих волонтерок - учениць згаданого навчального закладу. На кошти гранту буде придбано три універсальні швейні машинки, а також розпошивальну машину та відпарювач для роботи з одягом, не кажучи вже про нитки, папір для викрійок і канцелярські товари.

Наприкінці проекту заплановано акумулювати цей досвід і поділитися ним із представниками та представницями інших професійно-технічних навчальних закладів у різних областях України, щоб вони могли, за бажання, перейняти цей досвід.

“Внесок громадської організації “Турбота” до цього проекту буде складатися із надання безоплатних послуг проектного менеджменту, комунікацій з громадськістю, просування послуг соціального ательє та підготовки звітності для донора”, - розповідає координаторка проекту Вікторія Алєксеєвець. За її словами, це вже не перший спільний успішний проект ГО “Турбота” та Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі. І про його перебіг та результати можна буде постійно слідкувати у соціальних мережах та медіа.

Адреса соціального ательє: Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлівулиця Гоголя, 79, перший поверх. Графік роботи у липні та серпні 2023 року: Понеділок, середа та п'ятниця - з 09:00 до 11:00. Прийом попередніх замовлень та запис до майстринь по телефону - 0952072742.

Проєкт Соціальне ательє «KROP Стиль» реалізується в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО «Десяте квітня».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!