Романтика молодіжного волонтерства

05.02.23, 14:00

Молодь Кропивницького волонтерить у спільноті "Годуємо патріотів" Добромир. Допомагають логістично (тут є свій "бригадир" Дмитро, який швидко організовує команду для оперативної доставки овочів та продовольчих боків), фасуванням (Катя, Марія, Вадим, Варвара вже навчають волонтерів-початківців мистецтву фасування), створюють фото та відео, займаються обліком, розробкою креативних кампаній для підтримки ініціативи.

Те, що фасує молодь Молодіжної кухні, відправляють людям в прифронтові території, туди, де немає газу, електрики і часто люди змушені готувати їжу на відкритому вогні, під обстрілами.

Молодь прокладає продовольчі містки завдяки партнерству з ГО "Добромир", тут є досвідчені волонтери та волонтерки, налагоджені технології та рецепти.

"Молодіжне крило спільноти ми почали розвивати системно завдяки підтримці проєкту "Волонтер+. Крім навчання молоді, працюємо над згуртуванням та розробкою ідей у сфері продовольчої безпеки, маємо можливість покращувати логістику та організаційну спроможність ініціативи "Годуємо патріотів", купувати сушені овочі, пакети, запайники тощо", - розповідає Ірина Ткаченко, координаторка проекту "Молодіжна кухня "Годуємо патріотів".

"Волонтерство - стало для мене вражаючими емоціями? я побачила дружній колектив і тепле спілкування. Моя мета волонтерства - це відкривати щось нове і робити корисне задля нашої перемоги", - каже волонтерка Тетяна Купрєєнкова.

"Волонтерство - це для мене спосіб соціальної адаптації. Через волонтерство я познайомилася із неймовірно теплими та добродушними людьми. Моя мрія та ціль аби моя діяльність у проєкті "Молодіжна кухня "Годуємо патріотів"" перетворилася у офіційне працевлаштування. Ох, наскільки всьо серйозно. Але не варто боятися великих цілей, якщо ти в них щиро віриш і йдеш в цьому напрямку. А із менш глобальної мрії, по секрету, на цей рік я задала собі ціль втілити ідеї, які я написала у "банку ідей" для спільноти "Годуємо патріотів", - каже волонтерка Катерина Крива.

На цих фото - черговий момент фасування супів "Продовольчі містки". Дякуємо за світлини волонтерці-фотографині Вікторії Поліщук, яка представляє Молодіжну раду Кропивницького та Агенцію сталого розвитку "Хмарочос". Якщо вам від 14 і до 24 років включно, ви активно волонтерите у спільноті (допомагаєте сушити, фасувати, логістично, організовуєте спільнокошт тощо), заповніть, будь ласка, цю просту анкету для участі у стипендіальній програмі в межах проєкту Юнісеф "Волонтер+".

Молодіжне фасування "Продовольчі містки" відбувається в рамках проєкту "Молодіжна кухня "Годуємо патріотів", що втілюється ГО "Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у рамках програми «Розвиток і підтримка молоді Кіровоградської області через молодіжні ініціативи та UPSHIFT», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!