FENIX: широкий спектр відновлювальних заходів та процедур

14.06.22, 19:20

Всім відомо, що наше фізичне і психічне здоров’я – основа щасливого життя, запорука внутрішньої гармонії, благополуччя в родині та успіхів на роботі.

Можливості наших внутрішніх ресурсів необмежені, проте кожен з нас потребує підтримки у складні моменти життя. Інколи нам потрібен той, хто зможе почути, зрозуміти і підтримати, допомогти стати на ноги, повернути впевненість у майбутньому.

Центр фізичної та психічної реабілітації FENIX пропонує широкий спектр відновлювальних заходів та процедур для людей з різними проблемами, пов’язаними зі станом здоров’я.

Досвідчені спеціалісти Центру в галузі фізичного та психологічного відновлення допоможуть повернути працездатність після травм, операційних втручань, інсультів тощо, та вирішити психологічні проблеми.

Техніки, практики та заняття, які пропонують професіонали Центру, доповнять будь-яку спортивну та спеціальну фізичну підготовку, тренувальну, відновлювальну програму, а також будуть доречні тим, хто займається профілактикою різних захворювань.

Центр здоров’я Fenix пропонує групові заняття і тренінги з психічного та фізичного здоров’я, які активують захисні та відновлювальні властивості організму.

Також можливі проведення колективних тренінгів, спрямованих на об’єднання колективу, на виявлення і зміцнення навичок роботи в команді (групі), оскільки спільні заняття сприяють створенню позитивної і конструктивної атмосфери в вашому колективі.

Перевагою Центру Fenix – є поєднання індивідуального і комплексного підходів для вирішення різноманітних завдань з відновлення. Також для вас вони пропонують спеціально розроблений комплекс фізичних занять, та постійний психологічний супровід, повноцінний комплекс програм психологічного і фізичного відновлення.

ЦЕНТР FENIX ЦЕ:

- Фізичні терапевти, реабілітологи та психологи, освітнього рівня магістр і кандидат наук.

Психологічна робота Центру це:

- Консультації психологів;

- Психокорекція;

- Комплекси занять для вагітних, молодих мам, дітей (розвиток пізнавальних процесів, комунікативних здібностей, творчих навичок), підлітків, тренінги особистого росту, мотиваційні, колективні та інші тренінги (за запитом).

Реабілітологи та фізіотерапевти пропонують:

- Кінезіотерапію, міофасціальний реліз, масаж, пілатес, йога-терапію (проводиться українською та англійською мовами), краніосакральну терапію, ерготерапію, лікувальну гімнастику, постізометричну релаксацію, підготовку до ходьби (школа ходьби), зміцнення кінцівок, кінезіотейпування, міостимуляцію – як окремі процедури, так і в комплексній реабілітації.

ВИДИ МАСАЖУ, ЯКІ ПРОПОНУЄ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я FENIX:

- Рефлекторний;

- Загальний;

- Антицелюлітний;

- Релаксаційний;

- Лімфодренажний;

- Інструментальний (IASTM) тощо.

Центром Fenix можлива розробка індивідуальної оздоровчої комплексної програми, консультації дієтолога, травматолога та інших спеціалістів за запитом.

Центр знаходиться за адресою:

Україна, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 38

Телефони для запису на безкоштовну

експрес-консультацію:

+30502589667

+30991340644Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!