Коло безпеки

09.02.22, 18:01

Патрульні поліцейські Оксана Білоброва та Ольга Варіченко провели сьогодні для учнів та учениць Гімназії нових технологій навчання цікаву та захоплюючу карткову гру «КОЛО безпеки».

Оскільки завдяки грі діти поринають у невимушену атмосферу, легше йдуть на контакт і активніше відповідають на питання, то учасники та учасниці гри у Гончаренко центрі невимушено і грунтовно обговорювали явища насильства, форми та методи його попередження і подолання.

«Ми щиро дякуємо вчительці Гімназії Марині Миценко, яка звернулася до Гончаренко центру і запитала, що цікавого ми можемо провести для дітей, і закликаємо інші школи до співпраці!», - каже директорка центру Вікторія Талашкевич.

«Коло безпеки» - гра, яка містить в собі п’ять кіл, а саме: «Загальні поняття про насильство», «Дитина і булінг», «Дитина і насильство в мережі - Інтернет», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці». Протягом гри діти запам'ятовують та сприймають інформацію.

У лютому, співпрацюючи з Патрульною подіцією, Гончаренко центр планує провести ще одну таку гру для учнів та учениць Інженерного коледжу. Керівництво центру щиро дякує пані Оксані Білобровій та всьому підрозділу патрульної поліції, яким вона керує, всій її команді за постійну готовність брати участь у просвітницьких заходах.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!