Охочих навчитися малювати аніме зібрали у Кропивницькому Гончаренко центрі
У Кропивницькому Гончаренко центрі усіх охочих вчили малювати аніме. Це різновид анімації, який поширений у Японії, розповіла засновниця студії "Індіго", художниця Анна Іванова. Вона розповідає, що аніме – це частина японської культури, і його одразу можна впізнати: персонажі у цій анімації мають великі очі.
"У нас багато різних лекцій, тренінгів, навчальних курсів, але у 2022-му році ми вирішили більше проводити практичних майстер-класів, адже люди просять саме цього - малювання, ліплення, створення прикрас, гончарства", - розповідає пані Вікторія. Вона звернулася до Анни Іванової, котра і запропонувала на волонтерських засадах провести відразу кілька різних майстер-класів з малювання. І почати вирішили з аніме, адже це один із найпопулярніших трендів серед підлітків.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?