Віктора Погрібного згадували у Кропивницькому
Засідання літературного об’єднання «Степ» його члени присвятили пам’яті Віктора Олексійовича Погрібного. На думку завідувачки відділом краєзнавства ОУНБ імені Дмитра Чижевського Тетяни Колєчкіної, дуже гарно, що серед творчої інтелігенції склалася традиція напередодні дня народження літератора збиратися разом, згадувати зустрічі з Віктором Погрібним, читати його вірші.
«”Степ” – його дітище. Він залишився без батька, без стрижня, без Діда, як ми називали Віктора Олексійовича. Погрібний залишив нам у спадок таку собі імперію, якою він керував 48 з тих 82 років, впродовж яких існує літературне об’єднання», - зазначив він.
Згадували Віктора Погрібного, читали його вірші і власні доробки Наталя Фесенко, Тетяна Микитась, Ніна Даниленко та Людмила Островерх. Побачити засідання літоб’єднання можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=TT2F9HTDTbc&t=1189s
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?