​Ветерани із чотирьох областей України вивчають кропивницький громадський досвід

22.07.21, 16:00
Візит на телеканал "Вітер"
Візит на телеканал "Вітер"

Цими днями у Кропивницькому перебуває із навчальним візитом група активістів та активісток із Донецької, Луганської, Запорізької та Житомирської областей.

Це представники і представниці громадських організацій ветеранів, учасників бойових дій. Зокрема, керівництво Луганської обласної спілки учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини», громадської організації ветеранів із міста Рубіжне, Спілки ветеранів АТО із міста Щастя, громадської організації «Східна варта» та Центру конверсії та професійної адаптації, громадської організації «Дім ветерана» та «Гайдамацький рух», і багатьох інших.

Візит до етнолабораторії "Баба Єлька"
Візит до етнолабораторії "Баба Єлька"
У Кропивницькому лідери громадського руху вивчають досвід взаємодії влади і третього сектору, дізнаються про вдалі кейси, що їх впроваджують місцеві громадські активісти, а також про історії успіху у вирішенні соціальних проблем та розвитку місцевих громад.

Крім іншого, активісти відвідують «Krop.Hub» та «Mir2.0», створені учасниками АТО та членами їх родин, музей Третього полку спецпризначення і етно-лабораторію «Баба Єлька», дізнаються про досвід роботи Центрально-української агенції новин та телеканалу «Вітер», вивчають досвід співпраці Норвегії і України на прикладі курсів, що проходять у Льотній академії, дізнаються про досвід роботи фонду «СМАйЛ» від Інни Колпак і принципи адаптації військових від психолога Андрія Фоменко, відвідують Обласний госпіталь і Центр медико-психологічної реабілітації «КОМПАС», а також поспілкуються із редакторкою тижневика «Народне слово» Оксаною Гуцалюк, яка впроваджує інноваційні підходи в інформаційній підтримці ветеранського руху.

Візит у музей Третього полку
Візит у музей Третього полку
Навчальний візит проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Візит у музей Третього полку
Візит у музей Третього полкуКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!