​За пів року жителі Кіровоградщини витратили на нові авто 24 млн доларів

21.07.21, 16:00

Впродовж січня-червня у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували 825 нових автомобілів загальною вартістю 24 млн доларів.

Позашляховики і кросовери становили 76% від загальної кількості проданих авто в регіоні. Дизельними двигунами були обладнані 32% автомобілів. Середня ціна склала 29 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішим брендом було Renault. У регіоні з початку року придбали 180 таких автомобілів на суму 3 млн доларів. Кросовер ToyotaRAV4 став бестселером серед моделей і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували RenaultDusterі RenaultLogan.

Загалом впродовж січня-червня в Україні зареєстрували 48 000 нових автомобілів на загальну вартість 1,5 млрд доларів. Це на 23% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Серед усіх зареєстрованих в Україні авто були й автомобілі преміум-сегменту: 4 Rolls-RoyceCullinan; 1 Rolls-RoyceWraith; 1 Rolls-RoyceGhost; 9 BentleyContinentalGT; 5 Bentley Flying Spur та 1 AstonMartinDB11.

Нагадаємо, у травні у Кропивницькому та Кіровоградській області придбали 145 нових автомобілів на суму 4,3 млн доларів, найпопулярнішою маркою серед яких також було Renault. Серед моделей тоді найбільшу кількість продажів отримали RenaultDuster, NissanQashqaiта ToyotaLandCruiserPrado.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ