Кропивницькі рятувальники визволили кошеня з шахти ліфта
19.05.21, 12:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/009687/images/main/in-text-photo_2021-05-18_20-05-03.jpg)
Днями до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Попова обласного центру в шахті ліфта, що не експлуатується, знаходиться кошеня та потрібна допомога по його порятунку. Рятувальники1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький дістали кошенязшахти. З малим усе гаразд, ним опікуються небайдужі громадяни, інформує ГУ ДСНС України у Кіровоградській області
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?