​Стань затребуваним фахівцем обслуговування транспортних засобів за підтримки служби зайнятості

16.03.20, 10:00

17 березня поточного року, на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Рихтувальник кузовів». Курс навчання триватиме 4,7 міс.

Умовами до направлення на навчання є:

· Повна або базова загальна середня освіта;

· Повноліття (не менше 18 років);

· Медична довідка з допуском до професії;

Рихтувальник кузовів повинен уміти працювати на приладах для витягування кузовів; рихтувати для подальшого фарбування деталі облицювання і складові одиниці кузовів вантажних автомобілів, автобусів, легкових кузовів, окрім легкових автомобілів й автобусів вищого класу, за допомогою інструменту для виправлення із застосуванням мастик, паст, поліефірних і епоксидних шпаклівок тощо.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou, інформує Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Якщо Ви знаєте правильний номер, поділіться будь ласка
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Вова, телефонуйте на іподром - це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!