Орієнтовний середній вік працівників РДА Кіровоградщини, які підлягають вивільненню – 42 роки

16.12.19, 14:00

Державна служба зайнятості, відповідно до вимог чинного законодавства про зайнятість населення, забезпечує реалізацію комплексу заходів, націлених на профілактику настання страхових випадків, сприяння мобільності робочої сили та зайнятості населення в регіонах, оперативне реагування на ризики та виклики ринку праці, які є основними механізмами запобігання чи зведення до мінімуму ризиків масового вивільнення працівників, кінцевим результатом яких повинно стати працевлаштування кожної особи.

«Ми робимо все можливе для пом’якшення процесу масового вивільнення працівників районних адміністрацій. Уже сьогодні обласний центр зайнятості має інформацію щодо чисельності працівників, які підлягають вивільненню, по всій області. Ми зацікавлені, аби, справді, допомогти їм працевлаштуватися. Для нас дуже важливо розуміти, де ці люди бачать себе після вивільнення», – зазначив заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості Богдан Стоян.

Для з’ясування професійно-кваліфікаційного складу осіб, їх професійних уподобань, інтересів та компетенцій, визначення ступеню мотивації та готовності до змін, а також потреб у подальшому працевлаштуванні фахівці центрів зайнятості області та філій обласного центру зайнятості розпочали підготовчі заходи. Ця робота здійснюється шляхом охоплення працівників, які підлягають вивільненню, анкетуванням та профілюванням (за бажанням).

За оперативними даними, профільне анкетування пройшли 414 осіб, які підлягають вивільненню, з них 327 – жінок, 87 – чоловіків. Середній вік вивільнюваних осіб складає 42 роки. За освітою: 181 особа – має вищу економічну освіту, 63 – педагогічну, 43 – технічну, 37 – юридичну та ін.

Б. Стоян переконаний, що кожен, хто потрапляє під цей процес, – досвідчений спеціаліст і має право на роботу, тож фахівці служби зайнятості намагатимуться максимально спростити пошук роботи для вивільнених працівників, не допустити їх тривалого безробіття, знайти свою нішу на ринку праці. У період вивільнення працівників райдержадміністрацій, служба зайнятості бере на себе зобов’язання забезпечити індивідуальний підхід, кожного співробітника буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план надання послуг, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до самого звільнення.

Довідково. Слід відмітити, що для злагодженої роботи в умовах масового вивільнення працівників, районними державними адміністраціями створені спеціальні комісії для вжиття заходів щодо мінімізацію наслідків вивільнення працівників та запобігання різкому зростанню безробіття. До складу цих комісій входять і фахівці центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

текст - Юлія Кирилова, заступниця начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!