​Чому Кропивницький має бути екологічним європейським містом?!

02.06.19, 16:00

Відповідь на це питання шукали учасники та учасниці модерованої дискусії, яка відбулася у Кропивницькому у рамках громадської кампанії «Дихати по-людськи».

Зустріч невипадково пройшла в обласній універсальній бібліотеці імені Чижевського, у приміщенні Орхуського Центру екологічної інформації, а її супроводжувала тематична виставка картин, присвячена питанням довкілля, організована художницями об’єднання «Муза». Вела зустріч редакторка тижневика «Первая Городская Газета», журналістка і художниця Людмила Макей, а до розмови були запрошені як місцеві, так і столичні та міжнародні експерти.

Зокрема, активну участь у дискусії взяли Ізабелла Хруслінська, Фонд міжнародної солідарності (Польща), яка розповіла про проект «Регіональні медіа як активізатори громадськості в процесах європейської інтеграції України», та Вікторія Талашкевич, координаторка Прес-клубу реформ, яка презентувала громадську кампанію «Дихати по-людськи».

Також виступили із доповідями та активно дискутували між собою Микола Власенко, Начальник Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області – Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області, Олександр Ковтунов, директор департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА, Анатолій Оперчук, зав. віділом епідеміології неінфекційних захворювань та факторів навколишнього природного середовища Центру громадського здоров'я МОЗ України, Надія Паливода, громадська активістка, ініціаторка створення групи «Озеленення Кропивницького», Віталій Приходько, голова ОСББ, Олександр Тарасов, представник Громадської ради, Євген Ткачук, дендролог, Олександр Цертій і Катерина Шамардіна, депутати міської ради Кропивницького.

Захід проводився у рамках проекту «Регіональні медіа як активізатори громадськості в процесах європейської інтеграції України» котрий реалізується Фондом Міжнародної Солідарності (Варшава, Польща) і Товариством Лева (Львів) в рамках Програми «Підтримка Демократії» Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.

З фото та відео із дискусії можна ознайомитися на сторінці проекту у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/dykhatypolyudsky Фото - з сайту "Прожектор"Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!