Понад 14 тисяч мешканців Кіровоградщини торів працевлаштувала Служба зайнятості
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/008795/images/main/in-text-трудова книжка.jpg)
Робота фахівців служби зайнятості Кіровоградщини базується на постійному розширенні кола роботодавців та удосконаленні форм та методів співпраці зі своїми клієнтами.
За сприяння служби зайнятості у 2018 році міськрайонними центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 14,4 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 32,8%. Також було працевлаштовано майже 8,0 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.
Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 9,6 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 21,8%.
Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,6 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 12,8%, повідомляє Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?