Новинка від кропивницького виробника обігрівачів UDEN-S!

25.06.18, 18:00

Творчий колектив місцевого виробника енергозберігаючих обігрівачів порадував новинкою керамогранітних панелей

Після нашумілого відкриття офісу «СП Розумний дім» офіційного представника бренду UDEN-S у Кропивницькому, виробник вирішив порадувати своїх клієнтів ще й презентацією нової колекції керамогранітних обігрівачів.

Користувачі вже знайомі з Гобеленовою, Дитячою колекцією, колекцією «Поезія в камені». А зараз їх знайомлять із справжнім ексклюзивом, новою, неймовірно творчою колекцією керамогранітних обігрівачів UDEN-S – ART.

«Плавні жіночні лінії на суровому гранжевому обігрівачі… Скажете це неможливо? Не тільки можливо, а й дуже вишукано і стильно. Поєднання ніжності та сили, мужності та краси – це нова колекція керамогранітних oбігрівачів від UDEN-S «ART». Протилежності притягуються!», - коментують у компанії.

Особливість керамогранітних обігрівачів у тому, що час їх остигання – 2-4 години. Протягом цього часу вони продовжують обігрівати приміщення з нульовими витратами електроенергії.

Довідкова інформація:

UDEN-S - Кропивницький бренд енергозберігаючих обігрівачів від виробника ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА».

З 2009 року компанія під власним «теплим знаком якості» випускає 3 широкі лінійки панельних обігрівачів різної потужності:

·Металокерамічні - класичні білі – сучасні, тонкі та елегантні;

·Металокерамічні неповторні дизайнерські панелі з художнім ручним розписом;

·П’ять колекцій дизайнерських керамогранітних обігрівачів.

Вони не схожі на традиційні опалювальні прилади, бувають одного кольору, можуть виглядати як справжні картини, створюючи затишну та дійсно домашню атмосферу.

Головний офіс розташований у м Кропивницький, Україна. В регіонах України торгову марку пропонують більше 500 дилерів. З 2012 року обігрівачі UDEN-S представлені в містах, Білорусі, Болгарії, Чехії, Молдові, Лівані, Італії, Німеччині, Польщі та інших країнах.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!