100 млн грн інвестицій в економіку Кіровоградщини

13.06.18, 16:50

Топ-менеджери Кіровоградської філії ПриватБанку та голова фермерського господарства Наталія Кезик (Добровеличківський район) розповіли сьогодні у прес-центрі «Центральноукраїнського бюро новин» журналістам про важливість фінансової підтримки малого та середнього бізнесу та переваги кредитування у ПриватБанку.

«Сьогодні я з гордістю можу сказати, що вперше в історії нашої філії активи МСБ досягли рекордної відмітки в 100 мільйонів гривень. Ми говоримо про суму «живих коштів», інвестовану у регіональний малий та середній бізнес. Це - перемога! - розповів присутнім Олексій Харін, заступник директора Кіроворадської філії ПриватБанку. - Для порівняння, станом на 1 січня 2017 року банком було інвестовано лише 27 млн грн. Такий результат говорить про високий ступінь довіри до нашої фінустанови, за що ми вдячні і клієнтам, і нашим колегам. Але це перемога не лише банку, це перемога підприємців Кіровоградщини, які отримали змогу підняти свій бізнес на якісно новий рівень та створити нові робочі місця».

ПриватБанк, як один із державних банків, які уповноважені здійснювати виплати за державними програмами підтримки аграрного сектору економіки, допоможе аграріям отримувати компенсації за п’ятьма державними програмами. Минулого року клієнти ПриватБанку, які працюють в українському агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки та обладнання. Це більше половини загальної суми компенсацій в країні. Що стосується Кіровоградщини - минулого року до Кіровоградської філії ПриватБанку аграрії регіону подали більше 80 заявок на компенсацію, з початку цього року - вже 123.

Нинішнього року можливістю купівлі техніки з частковою компенсацією її вартості скористалися більше 1200 фермерських господарств та агропідприємств України, а сума виплачених держкомпенсацій за заявками клієнтів ПриватБанку перевищила 22,6 млн грн. Найактивнішими учасниками програми стали фермери та агрокомпанії Кіровоградської області, саме наш регіон утримує лідерські позиції за кількістю поданих заявок на компенсацію вартості придбаної с/г техніки. Так, станом на сьогодні фермерськими господарствами уже подано більше 120 заявок та отримано мільйон гривень компенсації.

«ПриватБанк - клієнтоорієнтований банк, ми дослухаємось до потреб наших клієнтів, - наголосила Яна Дейкун, керівник напрямку кредитування малого та середнього бізнесу Кіровоградської філії ПриватБанку. - Спеціально для аграріїв нами розроблено та запроваджено програму «АгроКУБ», яка вирізняється особливими умовами кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування їх потреб на термін до 12 місяців. Відмінність від «КУБу» - у врахуванні сезонності роботи аграріїв та адаптованості графіків погашень. Ми пропонуємо фермерським господарствам сезонні «кредитні канікули». Кредит можна погашати таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Щоб отримати кошти, потрібно лише заповнити заявку на сайті проекту або звернутись до будь-якого відділення ПриватБанку».


«Наше господарство має 15-річний досвід співпраці з ПриватБанком, жодного разу не пожалкувала, що співпрацюю саме з ними, - розповідає Наталія Кезик, голова фермерського господарства (Доровеличківський район). - Мене часто запитують, де я беру гроші на придбання нової техніки, відповідь проста - кредитування. Я не розумію тих фермерів, які бояться кредитів, користуються застарілою технікою. Моя техніка сама на себе заробляє - один день в оренді дає мені змогу оплатити за користування кредитом за місяць».

ПриватБанк відкритий для всіх - від приватних підприємців до власників великих підприємств. Для всіх, хто має бажання розвивати власний бізнес, банк має спеціально створені та адаптовані програми фінансування. Так, цього року вже 13 ОСББ Кіровоградщини отримали кредитів за державною програмою енергозбереження на загальну суму у 4 млн грн. Отримати фінансову підтримку найбільшого державного банку можуть підприємці найрізноманітніших сфер діяльності: від IT-технологій до сільського господарства.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!