Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі, стартував!
Днями у Кропивницькому розпочавсяXХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Тема цьогорічного фестивалю – «Митець та громадянин. Шляхи поєднання». До Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості завітало більше двохсот учасників з Донецької, Чернігівської, Хмельницької, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької та Луганської областей. Протягом трьох днів діти демонструватимуть свої таланти й активну громадянську позицію в номінаціях «Громадська думка», «Театральне мистецтво» та «Образотворче мистецтво».
Програма першого фестивального дня була дуже насиченою. Спершу діти побували на урочистому відкритті у фойє обласного ЦДЮТ галереї пам'яті військовослужбовців 3-го окремого полку спецпризначення, які загинули у зоні АТО. Після цього на всіх учасників чекав цікавий тренінг з комунікації та патріотична ігрова програма «Рідну землю де живемо Україною ми звемо», яку провели вихованці народного художнього колективу театру-студії «Маска» (керівник студії – відмінник освіти України Надія Фільченкова, керівник секції ігротехніків – Олена Руднік).
Урочисте відкриття фестивалю відбулося в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького. Всіх учасників та гостей фестивалю привітали заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Ульяна Соколенко та директор обласного ЦДЮТ Ганна Суркова. Після гімну України та підняття фестивального прапора на всіх присутніх чекало яскраве й надзвичайно проникливе патріотичне шоу «Євген Маланюк. Митець та громадянин. Шляхи поєднання» (автор сценарію та режисер – Юлія Круніч), яке підготували творчі колективи Кіровоградського обласного ЦДЮТ.
Другий день фестивалю обіцяє бути не менш цікавим, емоційним і захоплюючим. Конкурсна програма, майстер-класи художників, вистава «Маруся Чурай» та фестивальний калейдоскоп «Українцем бути сучасно» - XХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі не залишить байдужим нікого з юних талантів.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?