Тепер ФОПи можуть брати іноземців на роботу

02.07.17, 18:00

Законом України від 23.05.2017 № 2058-III “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій” (далі - Закон) внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”, “Про зайнятість населення” та “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус”. Закон опубліковано у газеті “Голос України” 27.06.2017 (№ 116).

Закон набирає чинності через 3 місяці з дати публікації – 27.09.2017. Законом внесені суттєві зміни до норм законодавства, які регулюють питання застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Зокрема, нормами Закону: дозволено застосовувати працю іноземців на підставі дозволів державної служби зайнятості фізичним особам-підприємцям; введена залежність права на отримання дозволу від розміру очікуваної заробітної плати іноземного найманого працівника (крім окремих категорій іноземців); зменшена кількість документів, що подаються роботодавцями для отримання дозволу; безпосередньо в нормах Закону визначена переважна більшість процедурних питань видачі дозволів, Кабінету Міністрів України делеговано право унормувати тільки окремі питання видачі дозволів. Враховуючи кардинальні зміни у системі видачі дозволів, обласний центр зайнятості планує послідовно розміщувати на власних Інтернет-ресурсах консультації з питань застосування Закону.

Б. Стоян, заступник директора обласного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек