Новий сезон комунікаційного майданчику у Малій Висці
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/007172/images/main/in-text-17904175_692496644286913_2586532491681719075_n-737x415.jpg)
За ініціативи членів громадської організації «Фонд розвитку ініціативи громади», минулого тижня, на «чистий четвер» у Малій Висці відбулося прибирання на комунікаційному майданчику у міському парку.
Майданчик було відремонтовано в минулому році активними громадянами Малої Виски в рамках проекту Програми Британської Ради «Активні громадяни».
В ході прибирання було пофарбовано стіни майданчика, підметено, вигреблено та вивезено сміття. Приємно відмітити, що на наш заклик відгукнулись представники старшого покоління на чолі з секретарем ветеранської організації Євдокією Мамедовою, громадські активісти Володимир Сьомка та Микола Малахатько.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?